Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w nowej lokalizacji

Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w nowej lokalizacji Fot. Klaudia Gajda

Od środy, 18 sierpnia Punkt Szczepień Powszechnych w Radomsku działa już w zmienionej lokalizacji – Powiatowej Hali Sportowej, przy ulicy Szkolnej 2.

Punkt działać będzie w środy, czwartki i piątki od godziny 8.00 do 11.00. Do punktu nie wchodzi się bezpośrednio przez główne drzwi Hali. Na budynku zamontowano odpowiednie znaczniki. Trzeba udać się za budynek Hali – tam jako Punkt Szczepień udostępniony jest łącznik pomiędzy Zespołem Szkół Elektryczno-Elektronicznych a Halą Powiatową.

W środę na chętnych do szczepienia czekały dwa zespoły. Dostępny był preparat Pfizera.

Punkt trzeba było przenieść z racji tego, że w bursie trwać będą przygotowania lokalu do nowego roku szkolnego i przyjęcia uczniów.

Pierwszy dzień funkcjonowania Punktu w nowej lokalizacji wprowadził wśród niektórych zamieszanie.

– Ja miałam napisane na tej karteczce, którą wcześniej otrzymałam, że druga dawka szczepienia ma mi zostać zaaplikowana w Bursie przy ulicy Piastowskiej, tam też pojechałam i się okazało, że tu zamknięte i przeniesione na ulicę Szkolną. Nie jestem z Radomska, musiałam krążyć po mieście. Może taka informacja została wysłana na maila, ale ja z tego nie korzystam, pewnie wiele osób też się tak pomyli – mówiła jedna z kobiet wychodząca ze szczepienia.

Więcej o:
Punkt szczepień Radomsko Zmiana punktu szczepień Radomsko Hala Powiatowa w Radomsku punkt szczepień
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE