Punkt Konsultacji Designu „Meblove ABC” już dostępny w Radomsku

W Radomsku został uruchomiony Punkt Konsultacji Designu „Meblove ABC”. Mieści się w Starterze Radomsko przy ul. Narutowicza 59. Jest przygotowany z myślą o producentach mebli, zarówno funkcjonujących na rynku od wielu lat, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Punkt Konsultacji Designu „Meblove ABC” powstał z inicjatywy Urzędu Miasta Radomska w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rodzimej branży meblarskiej na  specjalistyczne doradztwo z zakresu designu i kreowania produktu.

- Jest to kolejny krok, by pomóc firmom z Radomska i okolic, by mogły znaleźć nowych klientów i być konkurencyjne na rynku meblowym, ponieważ klienci są coraz bardziej wymagający – mówi Jarosław Ferenc, prezydent Radomska.  

Począwszy od 6 maja, każdy producent i twórca mebli, po wcześniejszym umówieniu i nakreśleniu problemu, z jakim się boryka, będzie mógł przybyć na bezpłatne konsultacje, aby uzyskać poradę i specjalistyczną pomoc. Konsultacje odbywać się będą raz w miesiącu, w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Tematyka konsultacji będzie obejmowała następujące zagadnienia: design produktów meblarskich, architektura wnętrz, wyznaczanie trendów i ocena potrzeb klientów oraz doskonalenie oferty handlowej.

- Producenci mebli będą się ze mną mogli spotkać i omówić na przykład problemy związane z doborem kolorystyki mebli, czy designu – wyjaśnia Aneta Woźniakowska-Moskwa, architekt wnętrz.

W ramach otwarcia Punktu Konsultacji Designu „Meblove ABC” przygotowana została ekspozycja, na której zaprezentowane zostały wyroby lokalnych producentów mebli.

Punkt Konsultacyjny powstał we współpracy z Konsorcjum Edukacyjnym „Cogito”.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko starter radomsko meblove abc punkt konsultacji designu stolarze
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE