Puchar zdobył Niedośpielin

Puchar Wójta Gminy Wielgomłyny w wyniku rozegranego w niedzielę Halowego Turnieju Piłki Siatkowej trafił do drużyny z Niedośpielina. Nie pierwszy już raz.

O tym, że drużyna z Niedośpielina będzie faworytem spotkania turniejowego, jakie rozegrano 24 lutego w hali sportowej w Wielgomłynach, można było się spodziewać. Już na wcześniejszych turniejach (w tym w piłkę nożną) zdobywała niejednokrotnie główne trofeum zawodów.

Tym razem do gry w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Wielgomłyny zgłosiły się 4 drużyny: Niedośpielin, Karczów, Wielgomłyny oraz OSP Wielgomłyny.

W pierwszym meczu Niedośpielin pokonał 2:0 OSP Wielgomłyny, w kolejnym Karczów uległ Wielgomłynom 1:2. Drużyna strażacka pokonała także wynikiem 2:1 swoich kolegów z Wielgomłynów. Niedośpielin po raz kolejny pokazał swoją determinację w spotkaniu z Karczowem (2:0). Karczów został także pokonany 0:2 przez OSP Wielgomłyny. W ostatnim meczu Wielgomłyny przegrały 0:2 z Niedośpielinem.

I tak pierwsze miejsce i Puchar Wójta, który wręczała wójt gminy Wielgomłyny Bogumiła Dyktyńska, trafił do zawodników z Niedośpielina, na drugim miejscu znalazła się drużyna druhów OSP Wielgomłyny, na podium zaproszono także Wielgomłyny (miejsce 3), a miejsce czwarte przypadło zawodnikom z Karczowa. Zwycięzcy pierwszego miejsca oprócz pucharu, otrzymali również czterotygodniowy bezpłatny dostęp do korzystania z hali sportowej.

Więcej o:
wielgomłyny turniej piłka siatkowa niedośpielin puchar wójta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE