Radomsko, Łódzkie -1.6o Sobota, 19 Stycznia 2019
ważne informacje
  • 13:01 Ostrzeżenie meteorologiczne: oblodzenie czytaj dalej

Puchar Niezdobywców Pucharów. Program

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

12 stycznia, odbędzie się pierwsza edycja piłkarskiego turnieju charytatywnego „Puchar Niezdobywców Pucharów”, którego dochód zostanie przekazany na leczenie Wiktorii Kułak.

Wiktoria to dziewczynka, która cierpi na rozszczep kręgosłupa i przepuklinę oponowo-rdzeniową przez co jest dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo. Środki finansowe rodziny nie wystarczają na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Turniej odbędzie się na powiatowej hali sportowej przy ul. Szkolnej.

Program:

9:15 – Przyjazd drużyn
9:30 – Odprawa kierowników/trenerów
9:45 – Uroczyste otwarcie „Puchar Niezdobywców Pucharów”

10:00 – 10:12 – AKP forBET Pogrom Radomsko – Rol-best Piotrków Trybunalski
10:15 – 10:27 – Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko Oldboys – Dar Placencja
10:30 – 10:42 – LZS Chrząstawa – Klub Sportowy Victoria Łódź
10:45 – 10:57 – KP PSP Radomsko – Powstaniec Dobra

11:00 – 11:12 – AKP forBET Pogrom Radomsko  - LZS Chrząstawa
11:15 – 11:27 – Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko Oldboys – KP PSP Radomsko
11:30 – 11:42 – Rol-best Piotrków Trybunalski – Klub Sportowy Victoria Łódź
11:45 – 11:57 – Dar Placencja – Powstaniec Dobra

12:00 – 12:05 – Pokaz taneczny

12:10 – 12:22 – AKP forBET Pogrom Radomsko – Klub Sportowy Victoria Łódź
12:25 – 12:37 – Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko Oldboys – Powstaniec Dobra
12:40 – 12:52 – Rol-best Piotrków Trybunalski – LZS Chrząstawa
12:55 – 13:07 – Dar Placencja – KP PSP Radomsko

13:10 – 13:15 – Pokaz taneczny
13:20 – 13:35 – Pokaz wsadów i tricków koszykarskich – Piotr Grabowski
13:40 – 14:00 – Mecz pokazowy: Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko –  Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku
14:05 – 14:20 – Pokaz FreeStyle Football – Łódzka Grupa  Mekka  Street

14:30 – 14:42 – Mały Półfinał  3A-4B
14:45 – 14:57 – Duży Półfinał 1A-2B
15:00 – 15:12 – Mały Półfinał 4A-3B
15:15 – 15:27 – Duży Półfinał 2A-1B

15:30 – 15:42 – Mecz o miejsce VII
15:45 – 15:57 – Mecz o miejsce V
16:00 – 16:12 – Mecz o miejsce III

16:15 – 16:20 – Pokaz taneczny
16:25 – 16:37 – FINAŁ
16:40 – 16:55 – Ceremonia zakończenia turnieju.
17:00 – 18:00 – Pokaz Iluzjonisty – Iluzjonista Damian Spętany – półfinalista Mam Talent!

W innych sektorach hali:

11:30 – 13:00 – Strefa zabaw dla dzieci z instruktorem – Tomasz Łapiński
11:00 – 17:00 – Ścianka wspinaczkowa z instruktorem – Dariusz Guziak
14:00 – 16:30 – Strefa Fitness – Aneta Franczyk, Justyna Szladerba, Sebastian Nowak

komentarze