PSP nr 2 w Radomsku Szkołą Promującą Zdrowie

PSP nr 2 w Radomsku Szkołą Promującą Zdrowie Fot. PSP nr 2 w Radomsku

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku, uzyskała - jako pierwsza w Radomsku - krajowy certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Kapituła Krajowego Certyfikatu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie doceniła inicjatywy, działania i wysiłki, służące promowaniu zdrowia i zdrowego stylu życia, dbałości o zdrowie fizyczne, psychiczne, które podejmowane były przez społeczność PSP nr 2 w Radomsku: dyrekcję, uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników niepedagogicznych i przyznała placówce to prestiżowe wyróżnienie.

- Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że doceniono nasze zaangażowanie. Czujemy się zmotywowani do dalszych działań, zgodnych z ideą sieci Szkół Promujących Zdrowie, służących dobremu klimatowi w naszej szkole oraz trosce o zdrowie we wszystkich jego wymiarach sprzyjających budowaniu zdrowego społeczeństwa - mówi portalowi Katarzyna Wojtala z PSP nr 2 w Radomsku.

- Szczególne podziękowania składamy Pani Urszuli Szewczyk, pełniącej funkcję Wojewódzkiego Koordynatora Sieci Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, która przez cały czas wspierała naszą działalność oraz uczestniczyła w podejmowanych przez nas inicjatywach - dodaje Katarzyna Wojtala.

Nasza rozmówczyni podkreśla, że w szczególnie takim trudnym czasie jakim jest pandemia, działania szkoły na rzecz dbania o własne zdrowie oraz rozwijanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony zyskały nowe znaczenie.

Więcej o:
psp nr 2 radomsko psp nr 2 szkoła promująca zdrowie psp nr 2 szkołą promującą zdrowie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE