„Przyszłość to Polska”: spotkanie PiS w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli cykl spotkań pod hasłem „Przyszłość to Polska”. Jedno z nich odbyło się w niedzielę, 12 marca 2023 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Podczas spotkania działacze PiS opowiadali o tym, co partia przez lata swoich rządów zrobiła dla Polski oraz planach na przyszłość.

- Przede wszystkim silna Polska, suwerenne państwo, stabilne finanse. To jest to, co po ośmiu latach udało nam się osiągnąć. Będziemy w dalszym ciągu tak nasz kraj rozbudowywać i budować. Musimy dbać o polskie rodziny, młodych ludzi, seniorów, małe dzieci. Musimy dbać również o gospodarkę i infrastrukturę. Nasza ojczyzna musi się rozwijać – podkreśla poseł Anna Milczanowska.

W spotkaniu w Radomsku uczestniczył również poseł Antoni Macierewicz oraz Zbigniew Ziemba - wicemarszałek województwa łódzkiego.

Spotkanie zakończono okrzykami: „zwyciężymy...”.

Po spotkaniu w MDK jego uczestnicy złożyli kwiaty pod tablicą pamięci Jana Pawła II - honorowego obywatela Radomska oraz pod pomnikiem Jana Pawła II na placu kościoła NMP Królowej Polski.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko pis prawo i sprawiedliwość spotkania pis spotkanie pis radomsko antoni macierewicz anna milczanowska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE