Przygotowania do hiszpańskiego stażu w toku

Przygotowania do hiszpańskiego stażu w toku

W trakcie są intensywne przygotowania młodzieży z Ekonomika do wyjazdu na staż zagraniczny do Hiszpanii.

Uczniowie zakończyli intensywny kurs języka angielskiego, nadal uczestniczą w kursie języka hiszpańskiego on-line. Biorą również udział w zajęciach pedagogicznych i kulturowych, których celem jest jak najlepsze przygotowanie się do pobytu w Granadzie.

Młodzież otrzymała również rozmówki polsko-hiszpańskie i spotkała się z uczestnikami poprzedniego stażu z 2023 roku. 

- Odbyło się także spotkanie z uczestnikami i rodzicami podczas którego koordynator projektu Pani Magdalena Geniusz-Starostka omówiła prezentację multimedialną na temat pobytu, a uczestnicy podpisywali niezbędne dokumenty i otrzymali kieszonkowe na pobyt na stażu – przekazuje Magdalena Geniusz-Starostka, nauczyciel i opiekun stażu z ZSE w Radomsku.

Wylot 18 osobowej grupy już 11 kwietnia. Młodzież spędzi dwa tygodnie na południu Hiszpanii gdzie będzie zdobywać doświadczenie zawodowe i poznawać uroki Andaluzji.

Wyjazd odbędzie się w ramach realizowanych przez szkołę projektów „Mobilność szansą na rozwój zawodowy” i „Mobilność poszerza horyzonty”, które realizowane są w Ekonomiku dzięki  finansowaniu Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Więcej o:
ekonimik zse ekonomik radomsko staż praktyki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE