Przygotowali miejsce dla karetki

Przygotowali miejsce dla karetki Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

Pracownicy Przedsiębiorstwa Transportowo-Usługowo-Handlowego Jan Cieślik z miejscowości Łączkowice wsparli Zespół Ratownictwa Medycznego w Przedborzu. Wykonali bezpłatnie miejsce stacjonowania karetki pogotowia.

- W imieniu pracowników Zespołu Ratownictwa Medycznego w Przedborzu pragniemy serdecznie podziękować Firmie Przedsiębiorstwo Transportowo- Usługowo- Handlowe Jan Cieślik z miejscowości Łączkowice, która zechciała wspomóc nas w obliczu walki z niewidzialnym wrogiem. To między innymi dzięki Wam możemy bezpiecznie wykonywać swoje czynności i stać na straży zdrowia i życia każdego mieszkańca – mówią pracownicy radomszczańskiego szpitala, w strukturach którego działa Zespół Ratownictwa Medycznego w Przedborzu.

- To dzięki Państwa wsparciu, w tym szczególnie trudnym czasie, codziennie na ulice powiatu radomszczańskiego wyjeżdżają Zespoły Ratownictwa Medycznego gotowe nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Mamy ogromny dług wdzięczności u Państwa, za każdy gest pomocy. W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach każdy akt pomocy jest dla nas na wagę złota - dodają.

Więcej o:
przedbórz zespół ratownictwa medycznego szpital powiatowy w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE