Przygoda z Pucharem Polski dla Pogromu Radomsko trwała jeden mecz

Przygoda z Pucharem Polski dla Pogromu Radomsko trwała jeden mecz

W tym spotkaniu wynik nie był najważniejszy. Tutaj przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Mowa o meczu I rundy okręgowego Pucharu Polski: forBET Pogrom Radomsko - Victoria Żytno, który odbył się 1 sierpnia na boisku przy ul. Kościuszki.

Już po raz czwarty piłkarze Pogromu próbują podbić piłkarski świat dzięki rozgrywkom Pucharu Polski i dostać się na salony europejskich pucharów. Tak liczą w Pogromie. Zazwyczaj drużyna kończy rozgrywki na pierwszej lub drugiej rundzie rozgrywek, ale tak jak napisaliśmy wyżej, tutaj chodzi o dobrą zabawę.

Na kibiców, którzy w to niedzielne popołudnie przyszli na boisko przy Kościuszki w Radomsku czekał darmowy popcorn czy grillowana kiełbasa. Uczczono też pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego.

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że Pogrom Radomsko przegrał spotkanie z Victorią Żytno 6:2 i pożegnał się z rozgrywkami. Bramki zdobyli dla Pogromu: Andrzej Siarka i Bogdan Kostyra. Ozdobą spotkania, po której liczna publiczność wstała i biła na stojąco brawo, był gol 48-letniego Bogdana Kostyry. Uderzył z 18 metrów z przewrotki i pokonał Mateusza Tworkowskiego.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
pogrom radomsko puchar polski puchar polski pogrom radomsko victoria żytno
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE