Przetarg na budowę centrum sportowego przy PSP 9 w Radomsku został unieważniony

Przetarg na budowę centrum sportowego przy PSP 9 w Radomsku został unieważniony Fot. PSP9 w Radomsku

Urząd Miasta w Radomsku unieważnił przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy Wielofunkcyjnego Centrum Sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku.

Do przetargu przystąpiło 8 firm. Najtańsza oferta opiewała na kwotę 886 139,23 zł brutto, natomiast najdroższa - 1 660 500,00 zł brutto. 

- Oferta z najniższą ceną, złożona przez ALPA CONSULTING Krystyna Gawlik, ul. Wiśniowa 21, 32-626 Jawiszowice (oferta nr 7) na kwotę brutto 886 139,23 zł, została odrzucona w postępowaniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b oraz lit. c ustawy, ponieważ została złożona przez wykonawcę niespełniającego warunku udziału w postępowaniu oraz Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu – czytamy w uzasadnieniu unieważnienia przetargu.

Ofertą z najniższą ceną spośród ofert nieodrzuconych była oferta opiewająca na kwotę 997 715,69 zł brutto. W miejskim budżecie na realizację zadania zarezerwowano 620 000,00 zł brutto.

Przypomnijmy. Inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami i furtkami wejściowymi, na które składać się będzie: boisko do gry w piłkę ręczną wraz z wyposażeniem, boisko do gry w siatkówkę wraz z wyposażeniem, boisko do minikoszykówki wraz z wyposażeniem, budowę miniboiska z bandami o nawierzchni z poliuretanu wraz z wyposażeniem i piłkochwytami oraz utworzenie placu do ćwiczeń gimnastycznych o nawierzchni z poliuretanu.

Więcej o:
radomsko psp9 radomsko centrum sportowe inwestycja przetarg unieważniony przetarg
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE