Przemysław Makles wydał książkę o zjawisku agresji wśród dzieci i młodzieży

Przemysław Makles wydał książkę o zjawisku agresji wśród dzieci i młodzieży

Przemysław Makles nauczyciel języka angielskiego w PSP nr 8 w Radomsku oraz PSP w Woli Blakowej wydał książkę pt. „Zjawisko agresji wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym – przyczyny oraz przeciwdziałania”.

- Skupiam się na zjawisku agresji oraz cyberprzemocy wśród uczniów czego źródłem może być internetoholizm – mówi autor.

- Badania naukowe oraz wydana publikacja, finansowane są wyłącznie przez moją osobę dlatego polecam i zachęcam do zakupu wymienionej publikacji. W ten sposób będę w stanie kontynuować badania nad ogromnym problem jakim jest cyberprzemoc w szkole. Uważam, że każda szkoła powinna mieć świadomość i pogłębiać wiedzę wszechobecnego problemu poprzez tego typu literaturę. Publikacja adresowana jest do nauczycieli, wychowawców a także rodziców – dodaje.

Publikacja została bardzo dobrze odebrana wśród wykładowców uniwersyteckich w kraju jak i poza granicami kraju. 

- Prezentowana publikacja porusza bardzo aktualną problematykę, która ma istotne znaczenie pedagogiczne. Autor pracy wykazał się starannością w doborze źródeł naukowych i umiejętnością ich syntetyzowania. Wykorzystał wiele znaczących opracowań naukowych - tradycyjnych i elektronicznych. W badaniach własnych zastosował trafnie dobrane narzędzia badawcze – ocenia dr Zofia Frączek z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

- Publikacja tej pracy może więc dobrze służyć praktyce szkolnej/edukacyjnej, jako ważny „drogowskaz” w codziennych poczynaniach nauczycieli i wychowawców. Może również stanowić inspirację dla realizacji dalszych badań pedagogicznych w tym obszarze – zauważa.

Więcej o:
przemysław makles książka książka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE