Przemysław Drozdek: Sensowne dyskusje skazane są na porażkę

Przemysław Drozdek: Sensowne dyskusje skazane są na porażkę Fot. M. Kołaczkowski

W piątek 31 grudnia zapraszamy do oglądania ostatniego w 2021 roku odcinka programu „Staszczyk niezależnie”. Gościem portalu będzie Przemysław Drozdek, ratownik medyczny i kierownik kancelarii w Szpitalu Powiatowym w Radomsku.

Od początku pandemii cały świat medyczny spokojnie i jasno tłumaczy mechanizm epidemii i rolę szczepień w walce z COVID-19. Powinno być pewne, że człowiek racjonalnie myślący powinien to zrozumieć. Tymczasem podawanie wiedzy popartej dowodami naukowymi skutkuje tym, że są ludzie, którzy osobom walczącym na pierwszej linii o zdrowie i życie ludzi życzą jak najgorzej. W wiadomościach tych nie ma żadnych uzasadnień, nawet prób jakiegokolwiek zrozumienia tematu. Tylko irracjonalne oskarżenia i obrażanie. Dlatego wszelkie próby wejścia w sensowną dyskusję są skazane na porażkę.

- To przykre, że gdy do szpitala trafiają młode osoby z ciężkim przebiegiem COVID-19, to dopiero wtedy żałują, że się nie zaszczepiły. Są pacjenci, których trudno przekonać do szczepień. Są przekonani, że te szczepionki nie działają. Do nich żadne argumenty nie trafiają - mówi Przemysław Drozdek kierownik kancelarii w Szpitalu Powiatowym w Radomsku, gość portalu Radomsko24.pl

Nie tylko pandemia będzie tematem ostatniej w tym roku rozmowy. Gość portalu zdradzi też za jaką kwotę do tej pory trafił sprzęt medyczny do Szpitala Powiatowego w Radomsku, a ufundowany przez WOŚP.

„Staszczyk niezależnie” w piątek 31 grudnia o godzinie 19.45.

W 2022 roku, premierowe odcinki niezmiennie w każdy poniedziałek, środę i piątek o stałej porze. Zapraszamy.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk przemysław drozdek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE