Przegrana Stali

Porażką Stali zakończyło się spotkanie z PKS Piastovią Piastów. Radomszczanki przegrały na własnym boisku 1:3

Pierwsza bramka padła już w 17. minucie spotkania. Karnego wykorzystała Grudzińska. Do remisu w 40. minucie doprowadziła Klaudia Jarzębska. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W końcówce spotkania zawodniczki Stali zdobyły bramkę, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę wskazując spalony.

W 83. minucie na prowadzenie wyszły zawodniczki Piastovii. W ostatniej minucie spotkania na 1:3 podwyższyła Ciupińska.

Piłkarki Stali Radomsko zajmują obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.