Przegrana RKS Radomsko w Aleksandrowie

W 9. kolejce III ligi, 21 września drużyna RKS Radomsko na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0 (1:0).

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 10. minucie spotkania Bartłomiej Maćczak. Dla RKS Radomsko była to druga porażka z rzędu w lidze.

- Przegrywamy z trzecim zespołem ligi po dobrym meczu w naszym wykonaniu. Piłkarze dali z siebie bardzo dużo, w drugiej połowie mieliśmy poprzeczkę i sporą przewagę w końcówce – usłyszeliśmy od działaczy RKS.

Skład RKS: Podleśny - Danilczyk, Ślęzak, Saktura, Sadziński, Bocian, Siewiera, Wrzesień, Kolasa, Rozwandowicz, Zatorski

Po dziewięciu kolejkach RKS Radomsko zajmuje 16 lokatę w tabeli. W dorobku ma 7 punktów. W następnym meczu, przy Brzeźnickiej, żółto-niebiescy spotkają się z 4 w tabeli drużyną Świtu Nowy Dwór Maz.