Przedszkolne piżama party

Przedszkolne piżama party Fot. PP nr 9 w Radomsku

Przedszkolaki z grupy Skrzaty z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku z niecierpliwością czekały na 16 listopada. Tego dnia wszystkie przyszły do przedszkola w piżamach, zabierając ukochanego pluszaka i poduszkę, aby rozpocząć niesamowitą przygodę – pierwsze wspólne piżama party.

Na dzieciaczki, które zawitały do placówki w środowy wieczór, czekało moc atrakcji i fantastyczna zabawa pod stałą opieką nauczycielek – pani Beatki i pani Joasi.

Rozpoczęła się ona od niezwykłego pokazu mody, na którym każdy przedszkolak zaprezentował swoją piżamkę. Następnie dzieci wpadły w wir tanecznej zabawy, która była przeplatana licznymi konkursami i zabawami – „balonowe polecenia”, „podaj dalej” czy „kolorowe kąty”.

Ogromną radość sprawiła gra „smakosz balu”, w której uczestnicy z zawiązanymi oczami rozpoznawali po smaku owoce i inne smakołyki, które otrzymywali. Nie zabrakło również „bitwy na poduszki”, a także seansu bajkowego. Po wyczerpujących figlach na wszystkich czekała pyszna kolacja.

Do późnych godzin wieczornych panowała tu atmosfera przepełniona dziecięcą radością. Maluchy wychodząc z przedszkola zabierały ze sobą do domu bagaż miłych wspomnień. Impreza zorganizowana przez panie wychowawczynie i dyrekcję przedszkola, dostarczyła Skrzatom wielu cudownych chwil.

Więcej o:
przedszkole przedszkole nr 9 pp nr 9 piżama party
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE