Przedstawiciele PAIiIZ w Radomsku

Bożena Czaja – wiceprezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Agnieszka Wojnarowska – dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego PAIiIZ gościły w poniedziałek 13... ››

Bożena Czaja – wiceprezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Agnieszka Wojnarowska – dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego PAIiIZ gościły w poniedziałek 13 czerwca w Radomsku i spotkały się z Prezydent Anną Milczanowską i Posłem RP Stanisławem Witaszczykiem.

Spotkanie dotyczyło współpracy miasta i agencji przy wyszukiwaniu partnerów biznesowych oraz kompleksowej informacji z zakresu lokalnego otoczenia gospodarczo-prawnego. Po części „teoretycznej”, podczas których przedstawicielki PAIiIZ zapoznały się z aktualną ofertą inwestycyjną miasta oraz praktykami tworzącymi dobry klimat dla biznesu, cała delegacja udała się na teren radomszczańskiej strefy inwestycyjnej, aby obejrzeć funkcjonujące i powstające tam firmy.

PAIiIZ od dwóch lat prezentuje zagranicznym przedsiębiorcom zalety Radomska. I jak podkreśliła Bożena Czaja – także obecnie nasze miasto znajduje się w centrum zainteresowania przedsiębiorców.

Więcej o:
strefa inwestycyjna inwestycje biznes
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE