Przedsiębiorcy z Radomska szkolą się z Polskiego Ładu

1 stycznia 2022 r. weszła w życie ustawa z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. „Polski Ład”, obejmująca nowelizację szeregu ustaw podatkowych. Przedsiębiorcy z Radomska i powiatu radomszczańskiego ze zmianami zapoznają się podczas bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.

Pierwsze ze szkoleń odbyło się w poniedziałek, 17 stycznia 2022 r.

- Mam nadzieję, że wszystkie Państwa wątpliwości i obiekcje zostaną rozwiane podczas tego spotkania. Życzę Państwu, by „Polski Ład” wprowadził jedyne dobre i korzystne dla Państwa rozwiązania – mówiła otwierając szkolenie wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

Podczas spotkania przedsiębiorcy zapoznali się ze zmianami w zakresie zagadnień podatkowych  dotyczących m.in.: skali podatkowej, likwidacji odliczenia składki zdrowotnej, ulg, najmu, leasingu, nowych zwolnień przedmiotowych, abolicji podatkowej i odliczeń na nabycie terminala płatniczego.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko przedsiębiorcy szkolenie polski ład
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE