Przedłużanie włosów na bio taśmy — 5 najważniejszych zalet

Przedłużanie włosów na bio taśmy — 5 najważniejszych zalet Fot. pixabay.com

Metoda przedłużania i zagęszczania włosów na bio taśmy to młodsza siostra doskonale znanej i lubianej przez Polki metody kanapkowej (tape on). Na czym polega w praktyce i jakie są jej najważniejsze zalety? Podpowiadamy.

Wiele kobiet, zwłaszcza posiadających cienkie, łamliwe i skłonne do wypadania kosmyki obawia się trwałe przedłużania włosów u fryzjera. Rzeczywiście. Zabiegi wykonane z użyciem wysokiej temperatury mogą być zbyt dużym obciążeniem dla nadwyrężonych i osłabionych pasm. Posiadaczki „kłopotliwych” włosów nie muszą jednak rezygnować z wymarzonej fryzury. Kluczem do sukcesu jest tu przede wszystkim wybór metody, która nie osłabi biologicznych pasm. Jedną z nich jest metoda bio taśm.

Czym są bio taśmy?

Bio taśmy to pasma włosów doczepianych umieszczone na cienkich, elastycznych i bardzo lekkie taśmach o długości 50 cm. W zależności od preferowanego efektu i oczekiwań klientki fryzjer może przycinać taśmy na kawałki o dowolnej długości. Dzięki temu może wygodnie umieścić je tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Bio taśmy są zdecydowanie lżejsze od tradycyjnych kanapek. Pozwalają więc na przedłużenie i zagęszczenie fryzury w delikatny sposób: bez szkody dla naturalnych pasm. Sam zabieg do złudzenia przypomina ten wykonywany metodą kanapkową, choć trwa od niego krócej.

5 najważniejszych zalet przedłużania włosów na bio taśmy

Oto najważniejsze zalety przedłużania i zagęszczania fryzury przy pomocy bio taśm.

  1. Delikatność. Metoda bio taśm jest obecnie najdelikatniejszą metodą przedłużania i zagęszczania włosów na rynku. Świetnie sprawdzi się więc dla posiadaczek cienkich, skłonnych do wypadania i osłabionych zabiegami fryzjerskimi włosów.
  2. Krótki czas trwania zabiegu. Doświadczony fryzjer z powodzeniem wykona zabieg metodą bio taśm nawet w ciągu godziny.
  3. Precyzyjny efekt. Dzięki możliwości dowolnego przycinania bio taśm stylista może umieścić dopinki w tych obszarach głowy, w których są one najbardziej potrzebne.
  4. Trwałość. Jeśli sięgniesz po doczepy wykonane z naturalnych włosów premium i zadbasz o odpowiednią pielęgnację po zabiegu, Twoja fryzura będzie wyglądać zjawiskowo nawet przez 20 miesięcy. Pamiętaj jednak, że w przypadku bio taśm niezbędne jest regularne podciąganie taśm, które wraz ze wzrostem naturalnych włosów obniżają się.
  5. Naturalny look. Bio taśmy są bardzo cienkie i niedostrzegalne gołym okiem. Taka metoda zapewnia więc w pełni naturalny efekt.

Choć przedłużanie włosów na bio taśmy jest nowością, z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Nic dziwnego. Precyzyjna, delikatna i… bardzo szybka zapewnia świetny efekt wizualny bez szkody dla naturalnych włosów.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-MAGIC_Bio-Tasmy-470.html

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE