Przedbórz: zwłoki kobiety w Pilicy. Znalazł je wędkarz. Zatrzymano partnera zmarłej przedborzanki

Przedbórz: zwłoki kobiety w Pilicy. Znalazł je wędkarz. Zatrzymano partnera zmarłej przedborzanki Fot. KPP Radomsko

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki wyłowiono z Pilicy w Przedborzu.

Znajdujące się w rzece zwłoki kobiety ujawnił w niedzielę 11 kwietnia 2021 r. wędkarz.

- Podczas wędkowania w Pilicy mężczyzna zauważył zaplątane w konary drzewa ciało. Poinformował o tym policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wydobyli zwłoki na brzeg. Pomagali im strażacy – mówi Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Funkcjonariusze ustalili, że zmarła kobieta to 51-letnia mieszkanka Przedborza.

AKTUALIZACJA:

W niedzielę, w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali partnera zmarłej kobiety – 45-letniego mieszkańca Przedborza.

- Z zeznań świadków wynika, że wyłowiona z rzeki kobieta przebywała ze swoim partnerem. W sobotę, wspólnie z innymi osobami spożywali nad rzeką alkohol. Osoby te jednak oddaliły się. 51-latka została sama z partnerem – mówi portalowi Radomsko24.pl, Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

45-latek został zatrzymany.

- Mężczyzna ten był kompletnie pijany, dlatego w niedzielę nie udało się go przesłuchać. Czynności z jego udziałem będą wykonywane, kiedy wytrzeźwieje. Policjanci ustalą, jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu – dodaje Wojciech Auguścik.

Więcej o:
przedbórz pilica zwłoki kobiety rzeka wędkarz policja radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE