Przedbórz zagra z orkiestrą i doczekał się własnego sztabu WOŚP

Przedbórz zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy siedziba sztabu będzie w przedborskim Miejskim Domu Kultury

Już w tej chwili około 100 osób zostało zaangażowane w najróżniejszy sposób w organizację XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przedborzu. Możemy wreszcie pochwalić się własnym przedborskim sztabem, który będzie miał siedzibę w Miejskim Domu Kultury.XX Finał wypadnie w niedzielę 8 stycznia. Prawdopodobnie już od 8:00 godziny na ulicach będą kwestować nasi wolontariusze. Zarejestrowaliśmy 19 ochotników. Kwesta potrwa do około 13:30.O godzinie 15:00 w gmachu Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Rynek rozpocznie się impreza towarzysząca Finałowi, pod nazwą „Przystanek Przedbórz - odjazd 2”.

W programie:

- Występy przedszkolaków z Niepublicznego „Gumisia” i Publicznego Przedszkola w Przedborzu.
- Występ Chóru Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego i Chóru Klubu Seniora pod batutą pani Małgorzaty Błońskiej.
- Muzyka akustyczna solistów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i ZSG w Przedborzu (Milena Gumienna, Ola Hyska).
- Harcerze z 10 DW i 26 DH „Żywioły” zaśpiewają piosenki turystyczne.
- „Welling-tony” - zespół muzyki skifflowej z ZSG w Przedborzu.
- „R.W.S.” czyli Reprezentanci Wolnego Słowa. Debiut sceniczny hip-hopowców: Kuket + Łudi + Payda.
- Orkiestra Dęta z Przedborza wystąpi z nową wokalistką.
- „S.P.A.M.” to debiut naszego lokalnego hard-rockowego cover-bandu, który wykona utwory takich gwiazd jak Black Sabbath, Metallica, AC/DC, TSA czy Perfect.Równocześnie w sali kameralnej trwać będzie 2. Muzyczny Maraton Filmowy „Rock Energia”. Zapraszamy na filmy: „Idź pod prąd” (wspomnienia muzyków z Brygady Kryzys, Izraela, KSU i Dezertera), „KISS - Live In Buenos Aires”, „AC/DC - Live in Donington”.Około godziny 19:00 zagra „gość specjalny” czyli blues-rockowy zespół PIFF PARRE z Rudy Śląskiej. PIFF PARRE to zespół osadzony w tak zwanym klimacie „śląskiego brzmienia”. Od początku swej działalności (marzec 2003) formacja z powodzeniem koncertuje na terenie całego kraju mając za sobą występy u boku wielu uznanych artystów m. in. Dżem, Cree, TSA, Jennifer Batten, Chaz De Paolo czy Terry Man. W swoim dorobku mają również koncerty zagraniczne w Czechach i Niemczech. Zespół brał także udział w wielu imprezach klubowych, zlotach motocyklowych oraz festiwalach (Festiwal im. Ryśka Riedla, Festiwal im. Pawła Bergera,Summer Rock Festival, Spring Rock Festiwal), wielokrotnie będąc ich laureatami. Zespół w lipcu 2009 roku ukończył pracę nad swoją pierwszą płytą "...w południe", która została zarejestrowana w MAQ Records w Wojkowicach.

 


Imprezę zakończy tradycyjne „Światełko do nieba” czyli pokaz fajerwerków około godziny 20:00. Wybierającym się na koncert radzimy zabrać trochę więcej pieniędzy, gdyż będzie można również wziąć udział w loterii fantowej, licytacjach, kupić kugiel lub płytę grupy PIFF PARRE.


Przypominam, że GRAMY Z POMPĄ! czyli zbieramy pieniądze na ratowanie życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.


Zaprasza szef sztabu: Łukasz Czuryłło

materiał pochodzi z serwisu www.przedborz.com.pl

Więcej o:
przedbórz wielka orkiestra świątecznej pomocy wośp xxfinał wośp licytacja koncerty miejski dom kultury przedbórz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE