Przedbórz wybrał. Burmistrzem została Wiesława Janosik

Przedbórz wybrał. Burmistrzem została Wiesława Janosik Fot. arch. prywatne

Nie pomogło poparcie Mateusza Morawieckiego (to na Facebooku) dla Renaty Koski. Burmistrzem Przedborza w wyborach przedterminowych została Wiesława Janosik.

Nieoficjalnie. Wiesława Janosik zdobyła 1688 głosów, Renata Koska 1442. Wiesława Janosik wygrała w czterech a Renata Koska w jednej obwodowej komisji wyborczej.

Wyniki z poszczególnych komisjach:

Szkoła Podstawowa - W. Janosik - 380, R. Koska - 308
LO Przedbórz - W. Janosik - 441, R. Koska - 352
Góry Mokre - W. Janosik - 355, R. Koska - 272
Zuzowy - W. Janosik - 191, R Koska - 214
Przedszkole - W. Janosik - 321 , R. Koska - 296

- Moi Drodzy, dziękuję! Dzięki Wam udało się. Wybraliście mnie na urząd burmistrza. Dziękuję wszystkim, którzy postanowili wypełnić obowiązek obywatelski i przyszli do urn wyborczych. Czas radości trwa krótko, przede mną ciężki czas pracy. Sukcesywnie będę zajmowała się sprawami, o których z Państwem rozmawiałam. Jutro widzimy się w urzędzie tak jak już od blisko 40 lat - napisała na Facebooku chwilę po ogłoszeniu nieoficjalnych wyników Wiesława Janosik. 

- Kochani, Przedbórz wybrał. Serdecznie dziękuję za tak ogromne poparcie. Dostałam od Was aż 1442 głosy. Dziękuję za każdy Wasz głos, rozmowę i zaufanie. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom i całej drużynie za wsparcie, intensywną pracę i zaangażowanie. Dobra robota. Nie zwalniamy – pracujemy dalej. Dla Przedborza. Gratuluję kontrkandydatce i życzę właściwych decyzji - skomentowała z kolei wybory Renata Koska.

Nowa pani burmistrz ma 59 lat. Wykształcenie wyższe. Do tej pory pracowała w Urzędzie Miasta Przedborza jak sekretarz i kierownik USC. Jest też radną powiatu radomszczańskiego.

Więcej o:
przedbórz wybory przedbórz miasto przedbórz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE