Przed nami VII Pieszy Maraton Niepodległości

Przed nami VII Pieszy Maraton Niepodległości

Do 5 października, można się zapisać do VII edycji Pieszego Maratonu Niepodległości. Sam Maraton rozpocznie się 3 listopada o godz. 8.00. Start spod Pomnika Grobu Nieznanego Żołnierza przy ul. Narutowicza w Radomsku.

Maraton Niepodległości to impreza o charakterze wyczynowym. Przygotowana jest przede wszystkim z myślą o miłośnikach pieszych wycieczek o średnim przygotowaniu kondycyjnym.

Maraton nie jest wyścigiem pomiędzy uczestnikami, a jedynie formą uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Celem maratonu jest również praca nad swoim charakterem, pokonywaniem granicy swoich możliwości fizycznych i psychicznych, a przede wszystkim miłym spędzeniem kilkunastu godzin w gronie przyjaciół.

Podobnie jak w latach ubiegłych, na uczestników imprezy czekają trzy trasy o długości: 50, 75 i 100 km, dla których wyznaczono limit czasowy (odpowiednio: 12, 18 i 24 godziny). Na tych, którzy dotrą na linię mety poszczególnych odcinków czekają pamiątkowe dyplomy i medale. Karty zgłoszeń i regulamin na stronie maratonniepodleglosci.pl.

Maraton nie jest  przygotowany dla biegaczy.

Więcej o:
maraton maraton niepodległości zhp
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE