Przed nami bieg Szansa na 5. Trzeźwo – Zdrowo – Sportowo

W sobotę 7 grudnia, kolejna edycja biegu Szansa na 5 w Radomsku. Organizatorzy przewidzieli dwa dystanse: bieg rodziny na dystansie 1 km i bieg główny na 5 km.

Celem biegu jest edukacja mieszkańców miasta, z zagrożeń płynących ze spożywania alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz propagowanie zdrowego stylu życia oraz popularyzacja biegania jako formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej, zdobywanie nowych jej zwolenników.

Start i meta: park Solidarności w Radomsku przy ulicy Armii Krajowej. Trasa: start park Solidarności ul. Armii Krajowej, dalej  ulicami Starowiejską, św. Jadwigi Królowej, Jagiellońską, Piastowską i Leszka Czarnego. W związku z biegiem od godz. 14.00 na tych ulicach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Program III edycji biegu Szansa na 5

godz. 11.00 Otwarcie biura zawodów (I L O im. Feliksa Fabianiego w Radomsku przy ulicy Armii Krajowej 30)
godz. 11.00 Prelekcja Ultramaratończyka  który dzięki bieganiu wyszedł z nałogu Wojciech Fjałkowski dyrektor Ośrodka Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Graczach
godz. 11.30 Arkadio (Arkadiusz Zbozień) - raper, freestyleowiec, mówca, autor ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to co kochasz”
godz. 13.00 Powitanie uczestników biegu
godz. 13.30 Start biegu rodzinnego 1 km (trasa ścieżkami parku Solidarności 3 pętle)
godz. 13.40 Rozgrzewka do biegu na 5 km
godz. 14.00 Start biegu Szansa na 5, Trzeźwo – Zdrowo – Sportowo w Radomsku Bieg Główny 5 km – 1 pętla
godz. 14.50 Dekoracja najszybszych zawodników wręczenie pucharów. Wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym. Losowanie nagród wśród wszystkich biegaczy którzy uczestniczyli w biegu
godz. 15.45 zakończenie imprezy

Więcej o:
bieg szansa na 5 bieg szansa szansa radomsko szansa w radomsku szansa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE