Radomsko, Łódzkie 12.5o Czwartek, 23 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Przed meczem RKS Radomsko – KS Kutno

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

W sobotę 10 listopada, emocje na czwartoligowych boiskach sięgną zenitu. W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością, lider rozgrywek RKS Radomsko, zmierzy się z trzecią drużyną w tabeli KS Kutno.

Po 14. kolejkach drużyna RKS Radomsko na swoim koncie zgromadziła 36 punktów (12 zwycięstw, dwie porażki), bramki 41:12. KS Kutno ma 31 punktów (10 zwycięstw, remis, trzy porażki), bramki 32:16. Dla podopiecznych Rafała Ozgi to najtrudniejszy test w tej rundzie, dla gości szansa doskoczenia do lidera w tabeli.

Mecz będzie też okazją do zobaczenia m.in. trzech zawodników, którzy mają na koncie 10 strzelonych bramek w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. W RKS są to Krystian Wojtczak i Paweł Baraniak, a w KS Kutno jest to Adrian Marcioch.

Kasy stadionu otwarte będą  punktualnie o godzinie 12.30. Na meczu prowadzona będzie sprzedaż pamiątek klubowych oraz Strefa Gastro z grillem i zimnymi oraz ciepłymi napojami.

Bilety na mecz dostępne w kasie stadionowej w cenie 5 zł. Z zakupu biletu zwolnione są osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich (wejście główną bramą od ulicy Brzeźnickiej) oraz młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji. Na stadion miejski nie można wnosić pirotechniki, przedmiotów niebezpiecznych oraz butelek i puszek.

- Bądźcie naszym 12. zawodnikiem i już od pierwszej minuty pokażmy gościom, że przyjechali do miasta lidera! – apeluje zarząd RKS Radomsko.

Program 16. kolejki:

RKS Radomsko - KS Sand Bus Kutno, sobota 10 listopada godz. 13.30
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice    Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków - MKP-Boruta Zgierz
Warta Działoszyn - Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra - Omega Kleszczów
Stal Niewiadów - Termy Ner Poddębice
Ceramika Opoczno - Pelikan II Łowicz

komentarze