Promocja nowej książki Elżbiety Stępień

Promocja nowej książki Elżbiety Stępień

Radomszczanka Elżbieta Stępień wydała nową powieść pt. „Śladami przeznaczenia” z cyklu „Czego nie wiesz o Aniołach”. Promocja książki odbędzie się 14 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Najnowsza książka Elżbiety Stępień to wzruszająca opowieść o perypetiach dwóch kobiet. Bohaterki, którym los nie oszczędził rozczarowań w miłości, otoczone są dyskretną opieką Anioła do zadań specjalnych. Czy aby zawsze dyskretną? Ten wysłannik Niebios ma szczególne poczucie humoru, wyspecjalizował się również w… podkładaniu nóg w kluczowych dla bohaterek momentach życia. W opowieść o życiu kobiet wplecione są wątki dotyczące traktowania osób starszych oraz nawiązujące do powojennego życia Polaków.

Zgubione klucze, telefon, który gdzieś „się schował”, oczko w rajstopach, kiedy musimy już wyjść na ważne spotkanie, czy autobus, na który nie zdążyliśmy – wszystko jest po coś. Jednak czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy. Wystarczy tylko otworzyć oczy i spojrzeć sercem. W tej powieści Anioł snuje refleksyjne rozważania nad ludzką naturą, które mogą przydać się nie tylko bohaterkom powieści. Czy uda mu się zapanować nad przeznaczeniem i doprowadzić do szczęśliwego finału? Przekonajcie się…

Więcej o:
radomsko elżbieta stępień nowa książka powieść śladami przeznaczenia czego nie wiesz o aniołach
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE