Promocja książki „Ciemne plamy w Radomsku”. Do zdobycia egzemplarz kryminału!

Promocja książki „Ciemne plamy w Radomsku”. Do zdobycia egzemplarz kryminału!

Marcin Wodo, autor kryminału „Ciemne plamy w Radomsku” zaprasza na promocję swojej książki do PSP nr 1 Radomsku A my mamy dla Was jeden egzemplarz. Jak go zdobyć?

30 września o godz. 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Radomsku odbędzie się promocja książki „Ciemne plamy w Radomsku”. Spotkanie poprowadzi Irek Staszczyk.

Mamy dla Was jeden egzemplarz książki. Jak go zdobyć? Wyślij do nas maila (redakcja@radomsko24.pl) i w kilku słowach napisz dlaczego książka powinna trafić właśnie do Ciebie. Na odpowiedzi czekamy do 30 września do godz. 20.00.

O czym jest książka?

Cywil, radomszczanin, który w wolnych chwilach lubi spacerować po swoim rodzimym mieście - Radomsku, wplątuje się w wydarzenia, które zdecydowanie nie są mu na rękę… Dużo krwi musi upłynąć, nim zorientuje się, co tak naprawdę się dzieje. Czy faktycznie? A może to, co odkryje… sprawi, że zrodzą się tylko kolejne pytania? Lektura „Ciemnych plam w Radomsku” to znakomita szansa nie tylko na odbycie krwawej wycieczki po jednym z łódzkich miast, lecz również możliwość doświadczenia - praktycznie na własnej skórze - życia w mieście, w którym „patologia” często bywa normą.

Podczas spotkania promocyjnego będzie można nabyć książkę, natomiast po zakończeniu spotkania - zdobyć autograf autora.

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad książką.

Więcej o:
ciemne plamy w radomsku marcin wodo książka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE