Promocja „Boiska dla jedynki” nabiera tempa

Najpierw był piknik, teraz będzie koncert, a także wsparcie gwiazd sportu. Akcja promocyjna „Boiska dla jedynki” w ramach budżetu obywatelskiego trwa. Planowane są kolejne działania.

Najpierw był piknik, teraz będzie koncert, a także wsparcie gwiazd sportu. Akcja promocyjna „Boiska dla jedynki” trwa. Planowane są kolejne działania.Projekt „Boisko dla jedynki” popierają znamienici sportowcy. Są nimi: Jacek Krzynówek, Mariusz Czerkawski, oraz Michał Bąkiewicz.

- Jesteśmy zaszczyceni faktem, że aktywnie włączają się oni w promocję naszego projektu – podkreśla przewodniczący rady rodziców w ZSG nr 1 Łukasz Berlanka. - Jacek Krzynówek obecny był podczas naszego pikniku, gdzie jasno mówił, że taki obiekt jest niezbędny w tej części miasta, zarówno mieszkańcom jak i uczniom. Na osiedlu nie ma boiska z prawdziwego zdarzenia, dlatego właśnie popiera naszą akcje i cieszy się, że taka inicjatywa powstała. Już zapowiedział, że jeżeli pomysł uda się zrealizować, to na pewno na otwarciu będzie obecny – dodaje.

Natomiast Mariusz Czerkawski zaprosił pomysłodawców projektu do Warszawy.

- Podczas naszego spotkania Mariusz mówił, że zna szkołę i zupełnie niedorzeczne wydaje mu się, że w takim miejscu, w szkole, gdzie jest tylu uczniów, na największym osiedlu w mieście nie ma boiska. Cieszy się, że są ludzie, którzy chcą to zmienić. Podkreślił też, że takie boisko może okazać się „kuźnią talentów” – wspomina pan Łukasz.

Mariusz Czerkawski również zapowiedział, że na pewno będzie obecny w przypadku zwycięstwa projektu.

- Dla osób które nas popierają i wspierają w działaniach mamy też przygotowaną niespodziankę związaną z Michałem Bąkiewiczem. Mamy nadzieję, że i tym razem wszystko pójdzie zgodnie z naszymi planami - zapowiada przewodniczący rady rodziców.

To nie koniec działań promocyjnych „Boiska dla jedynki”. Tym razem wydarzenie będzie wypełnione doznaniami artystycznymi.W piątek 16 października o godzinie 17.00 w sali Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Piastowskiej odbędzie się:

- recital Marysi Markiewicz,

- wystąpi grupa taneczna Turbo Groszki,

- wystąpią pary taneczne ze Studia Tańca "Etiuda",

- odbędzie się pokaz tańca Breakdance w wykonaniu grupy Dropsy Squad.

Koncert poprowadzi aktor Roman Piętakiewicz. Dla gości koncertu przewidziano słodki poczęstunek.


Wstęp wolny.


Więcej o:
boisko projekt budzet koncert
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE