Projekt Lato w Radomsku. Będą koncerty, food trucki i konkursy

Projekt Lato w Radomsku. Będą koncerty, food trucki i konkursy Fot. UM Radomsko

Urząd Miasta w Radomsku zaprasza na cykl imprez na rozpoczęcie i zakończenie wakacji. Będą koncerty, konkursy i food trucki. Wszystko pod hasłem Projekt Lato.

Szczególnie bogaty w atrakcje będzie weekend 2-4 lipca. Rozpocznie go w piątek festiwal smaków. Przysmaków kuchni całego świata kosztować będzie można w ogródkach ustawionych na odnowionym fragmencie ulicy Reymonta (wyłączonym z ruchu). Zaparkują tam food trucki. Przystanek Food Truck REYMONTA '21 z nie tylko kulinarnymi atrakcjami potrwa do niedzieli

W sobotę na placu 3 Maja – Święto Kolorów i Dzień Baniek Mydlanych. Olbrzymie bańki pod okiem animatorów z pewnością będą tworzyć najmłodsi, młodzież natomiast weźmie udział w zabawach z wykorzystaniem kolorowych proszków holi.

W niedzielę Letnisko w Parku Świętojańskim. I moc atrakcji: przejażdżki łódką, pokazy strongmenów, rodzinne konkursy, koncert Trio Mariachi.

Projekt Lato powróci w sobotę 4 września. Wtedy odbędzie się Letnie Granie. Wakacje radomszczanie pożegnają przy muzyce takich wykonawców jak: Ronnie Ferrari, BRO i Formacja Nieżywych Schabuff.

Więcej o:
radomsko projekt lato radomsko wakacje koncerty zakończenie lata food truck letnie granie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE