Program 500+ w ESBANK24

Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu – teraz wniosek o świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500+ Klienci ESBANKU mogą składać za pośrednictwem bankowości elektronicznej ESBANK24.

Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu – teraz wniosek o świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500+ Klienci ESBANKU Banku Spółdzielczego mogą składać za pośrednictwem bankowości elektronicznej ESBANK24.

Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego zalogowany użytkownik bankowości elektronicznej ESBANK24 znajdzie w zakładce „Wniosek Rodzina 500+”. Formularz można wypełnić wyłącznie we własnym imieniu, korzystając z opcji załączenia skanów stosownych dokumentów – maksymalnie 7 o wielkości nieprzekraczającej 3,5 MB.

Jak to działa?

Złożony poprzez bankowość elektroniczną wniosek wraz z załącznikami przesyłany jest do systemu Emp@tia, a następnie bezpowrotnie usuwany z serwerów Banku. Emp@tia, czyli Centralny System Informatyczny Zabezpieczenia Społecznego, na wskazany we wniosku adres e-mail przesyła Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) wniosku, jednocześnie przekierowując dokument do weryfikacji przez odpowiedni dla miejsca zamieszkania wnioskodawcy urząd. Klient Banku poprzez bankowość elektroniczną wysłany już wniosek może pobrać i zapisać tylko jeden raz, w ramach tej samej sesji logowania, natomiast potwierdzenie tej czynności dostępne jest do pobrania w systemie ESBANK24 przez okres 10 lat.

Nowa funkcjonalność aplikacji ESBANK24 została udostępniona Klientom ESBANKU Banku Spółdzielczego w piątek 15 kwietnia 2016 r. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej Banku. 

Więcej o:
rodzina 500 plus esbank wypłata mops
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE