Producent ubrań dla dzieci – ciekawa seria dla mam i dzieci!

Producent ubrań dla dzieci – ciekawa seria dla mam i dzieci!

Moda dziecięca rozwija się z impetem, a w butikach dla maluchów pojawiają się coraz to nowe, ciekawsze kolekcje. Twórczynią jednej z takich serii jest założycielka polskiej marki na TUSS.pl – to krajowy producent ubrań dla dzieci, który stawia na oryginalność i wyjątkowy przekaz swoich wyrobów. Przykładem są cieszące się wielką popularnością komplety dla dzieci i rodziców!

Producent ubrań dla dzieci: „w kolekcjach kryje się coś więcej...”

Chociaż serie dla mam i dzieci to urocze i przyjemne ubrania, trzeba przyznać, że mają w sobie nieco więcej wartościowego przekazu. Jako polski producent ubranek dziecięcych, firma TUSS zrezygnowała z oklepanych wzorców wspólnej odzieży na imprezy, np. sukienek dla mam i córek. Postawiono na ubrania dla dzieci w stylu casual, codziennym. Przykładem jest modna kolekcja StreetWear, nawiązująca do nurtów ulicznych. To właśnie dresy, bluzy, legginsy, czapki i kurtki w tej samej stylistyce pozwalają mamom i dzieciom wrzucić na siebie wygodne ubrania także poza specjalnymi okazjami, np. na zakupy, rower czy spacer z psem.

Zdjęcie formalnego tonu miało kluczowe znaczenie, o czym zapewnia nas producent ubrań dla dzieci z TUSS.pl. Dzięki takim kompletom w szafie, mamy mogą na chwile zapomnieć o formalnych ciuchach, które noszą w pracy, dzieciaki zaś mogą na moment upodobnić się do swojego największego idol – mamy. Te wspólne mianowniki w garderobie bardzo zbliżają, producent odzieży dziecięcej pokazuje nam przez nie ciekawą zależność – że nawet przez takie detale jak wspólne elementy garderoby, dzieciaki mogą uczyć się poczucia stylu. A mamy? Cóż, każda lubi od czasu do czasu zmienić się w dzieciaka, prawda?

Fot. Tuss.pl - polskie ubrania dla dzieci

Producent ubrań dla dzieci: „casual, bo czemu nie?”

Odejście od przesadzonych, przesłodzonych kompletów, np. kombinezonów i sukienek dla mam i córek z przeznaczeniem na wesela czy komunie święte dało powiew świeżości w tę grupę produktów. Bluzki, bluzy, dresowe sukienki, luźne spodnie – to elementy garderoby, które producent ubrań dla dzieci wziął na warsztat. Przede wszystkim łatwo w nich przemycić elementy mody dla dorosłych i mody dziecięcej. W sposób mało pretensjonalny, ale wciąż bardzo modny można w takich ubraniach dziecięcych przemycić oryginalne wzornictwo, materiały czy kolorystykę.

Styl casual jest OK, bo nie wymaga specjalnej okazji, żeby wspólnie wrzucić na siebie takie same komplety ubrań. Formalne sukienki wymagają specjalnej okazji, tymczasem dresy, bluzy czy t-shirty? Już niekoniecznie. Producent ubrań dla dzieci pokazuje nam w ten sposób, że łatwo można zacieśnić więzi ze swoimi pociechami także podczas tych błahych czynności, bez specjalnej okazji. Wielu współczesnym rodzicom, dla których doba jest zdecydowanie za krótka, przyda się tego typu koncepcja – wspólne ubrania dla mam i dzieci pozwalają zaczerpnąć trochę dziecięcej fantazji, złapać beztroski i uśmiechu… To cel modnych i pomysłowych kolekcji, jakie na swoim sklepie TUSS.pl oferuje nasz polski producent ubrań dla dzieci. Rzućcie okiem!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE