Producenci wody mineralnej dla firm i instytucji - dostawa GRATIS

Producenci wody mineralnej dla firm i instytucji - dostawa GRATIS

Jeżeli Twoja firma zatrudnia pracowników, jesteś właścicielką / właścicielem hotelu, czy zarządzasz instytucją, tak pewnie szukasz dostawcy wody mineralnej. Jeśli ważnym kryterium wyboru jest atrakcyjna cena i jakość wody, tak producenci wody mineralnej Staropolska® wodaflafirmy.pl mają dla Ciebie ofertę jakiej oczekujesz! Woda mineralna Staropolska® dostarczana jest prosto od producenta, bez pośredników.

Producenci wody mineralnej Staropolska®

Staropolska® jest synonimem dobrej, czystej i świeżej naturalnej wody mineralnej. Woda dostarczana jest bezpłatnie na bezzwrotnych paletach na terenie całej Polski. Staropolska® dostępna jest w butelkach 0,33l, 0,5l i 1,5l.

Wyłącznie wodadlafirmy.pl to bezpośredni producenci wody mineralnej Staropolska®. Firma zajmuje się także dystrybucją wody, nie współpracuje z pośrednikami, stąd ostateczny koszt zamówienia jest niski. Producent oferuje dwa rodzaje butelek do wyboru: PET oraz szklane. Woda Staropolska® występuje jako woda gazowana, lekko gazowana i woda niegazowana. Ponadto, Staropolska® może pochwalić się międzynarodowymi certyfikatami.

International Taste Institute - certyfikat

Smak to aspekt sensoryczny, aromatyczny, dotyczy także konsystencji. Woda Staropolska®, ma na swoim konie międzynarodowe wyróżnienie International Taste Institute. Oznacza to, że ten produkt otrzymał wyłącznie pozytywne opinie dotyczące kryteriów wymienionych powyżej. Woda została oceniona przez ekspertów, sommelierów w Brukseli. Wyróżnienie jest potwierdzeniem, że Staropolska® jest odpowiednio przygotowaną, zbilansowaną oraz smaczną wodą mineralną.

HACCP TÜV Rheinland - certyfikat

Staropolska® jest w posiadaniu rownież certyfikatu HACCP. To wyróżnienie przyznawane jest przez cenioną instytucję TÜV Rheinland. Co to oznacza? Producenci wody mineralnej Staropolska® zostali wyróżnieni, ponieważ proces produkcyjny tego produktu jest na wysokim poziomie oraz zgodny z regulacjami prawnymi w branży spożywczej.

Producenci wody mineralnej - korzyści dla firm oraz instytucji

- Atrakcyjna cena, brak pośredników

- Terminowość dostaw - zawsze

- Darmowa dostawa na terenie kraju

- Dostawa w 24 h od zamówienia

- Bezpieczne i szybkie zakupy w sklepie online

- Dostawy wody na bezzwrotnych paletach

- Dostawa również za granicę

- Opakowania: szklane, pet

- Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

- Możliwy odbiór butelek Staropolska® do recyklingu

Staropolska® - zamówienia w sklepie online, mailowo lub telefonicznie

Producenci wody mineralnej Staropolska® zadbali o to, aby sposób zamówień ich produktu był prosty jak jej skład. Zamówienia można składać w sklepie internetowym na www. wodadlafirmy.pl, telefonicznie lub mailowo.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE