Prezes TBS w Radomsku kończy pracę w spółce

Prezes TBS w Radomsku kończy pracę w spółce Fot. UM Radomsko

Krzysztof Górnik – prezes Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Radomsku odchodzi ze stanowiska. Został prezesem Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W poniedziałek, 26 lutego 2024 r. prezydent Radomska – Jarosław Ferenc wraz z wiceprezydent Małgorzatą Kańską-Kipigroch i skarbnikiem Mariolą Wypych podziękował Krzysztofowi Górnikowi za kierowanie Towarzystwem Budownictwa Społecznego i życzył samych sukcesów w nowej pracy.

Krzysztof Górnik prezesem miejskiej spółki był od 2019 roku. W styczniu wygrał konkurs na prezesa RSM i od jutra (27 lutego 2024 r.) rozpoczyna pracę w największej spółdzielni mieszkaniowej w Radomsku.

- Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie w dobrych rękach – mówi prezydent Jarosław Ferenc o wyborze Krzysztofa Górnika na prezesa Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

- Z głębi serca chciałem podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej zawodowej drodze. Za Waszą życzliwość, wsparcie i profesjonalizm. Panie Prezydencie, Rado Nadzorcza - dziękuję za ogromne zaufanie, którym mnie obdarzyliście, za każdą pomoc przy podejmowaniu niełatwych decyzji oraz za każdą możliwość rozwoju. Dziękuję mojej zastępczyni i następczyni Magdalenie Stępień oraz wszystkim moim pracownikom – razem osiągnęliśmy wiele, i jestem naprawdę dumny z tego, co udało nam się zrealizować jako zespół. Chociaż dziś się z Wami pożegnałem, pragnę podkreślić, że zawsze będę trzymał za Was kciuki i mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się spotkają. Pragnę podziękować również mieszkańcom Radomska – za każdą inspirującą rozmowę i wszelkie cenne uwagi. Słowa podziękowania kieruję również do moich kolegów i koleżanek z miejskich spółek, jednostek organizacyjnych Miasta, wszystkich pracowników UM, radnych Rady Miejskiej i wszystkich, tych z którymi dane było mi współpracować przez ostatnie 5 lat. Praca w TBS była dla mnie nie tylko zawodowym wyzwaniem, ale także źródłem osobistego rozwoju. Dzięki pracy w swoim rodzinnym mieście zdobyłem cenne doświadczenie, które z pewnością przyda mi się w mojej nowej drodze zawodowej. Choć zmieniam pracę, to nadal zamierzam działać i służyć dla tego Miasta i jego mieszkańców, angażując się w projekty społeczne i lokalne, a jeśli taka będzie decyzja wyborców również zasiadając w Radzie Miejskiej – podkreśla Krzysztof Górnik.

Krzysztof Górnik zastąpił wieloletnią prezes RSM – Irenę Łęską, która przeszła na emeryturę.

Pracami TBS pokieruje teraz Magdalena Stępień, dotychczasowa wiceprezes spółki.

Więcej o:
radomsko tbs radomsko krzysztof górnik rsm radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE