Prezes RKS Radomsko zrezygnował

Prezes RKS Radomsko zrezygnował

Piłkarski klub RKS Radomsko bez prezesa. Radosław Pawelec rezygnuje z funkcji. O decyzji poinformował 16 grudnia.

Radosław Pawelec prezesem klubu był przez cztery i pół roku. Za jego rządów piłkarze awansowali do III ligi. Co prawda na jeden sezon, ale zawsze to coś. Prezes już raz zrezygnował ze sterowania RKS. Było to sierpniu w 2020 roku, po tym jak drużyna odpadała z Pucharu Polski po walkowerze z Unią Skierniewice. Okazało się, że w  barwach radomszczan zagrał Krystian Kolasa, który powinien pauzować za żółte kartki. Prezes winę wziął na siebie, a kilkanaście dni po dymisji Pawelec ponownie zostaje wybrany przez zarząd klubu na prezesa.

Co było tym prazem powodem rezygnacji? Klubowa strona i media społecznościwe milczą. Jedynie Radosław Pawelec na swoim Facebooku zamieścił krótki komunikat:

W dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Klubu RKS Radomsko. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim osobom, z którymi przez te cztery i pół roku miałem okazję współpracować. Szczególne podziękowania dla Sponsorów, którzy przez ten okres wspierali i nadal wspierają Klub. DZIĘKUJĘ.

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks rks radomsko rks radomsko radosław pawlec
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE