Prezes RKS Mechanik Radomsko sam zrezygnował

Prezes RKS Mechanik Radomsko sam zrezygnował

Wracamy do majowego zamieszania z odwołaniem a dokładniej rezygnacją Roberta Koniarskiego z funkcji prezesa RKS Mechanik Radomsko.

Przypomnijmy. W przesłanym do naszej redakcji komunikacie prasowym przez nowego włodarza RKS Mechanik Radomsko, Radosława Pawelca, widniała informacja o odwołaniu Roberta Koniarskiego z funkcji  prezesa klubu. Prawda jest nieco inna niż przedstawiona przez Radosława Pawelca.

Z naszą redakcją skontaktował się były już prezes RKS, Robert Koniarski. W rozmowie wyjaśnił, że nie został odwołany a sam zrezygnował z funkcji. Jak informował wokół tej sprawy  powstało wiele niejasności i niedomówień.

Dziś 7 czerwca, drogą mailową Radosław Pawelec przesłał  oświadczenie potwierdzające słowa Roberta Koniarskiego, w którym czytamy:

Przepraszam Pana Roberta Koniarskiego za błędną informację,  którą  przekazaliśmy portalowi internetowemu Radomsko24.pl w dn. 23.05.2017r. W dniu 23 maja 2017 roku, podczas obrad Zarządu klubu RKS UKS Mechanik Radomsko Pan Robert Koniarski zrezygnował z funkcji Prezesa, a nie  został odwołany.

Więcej o:
rks rks radomsko kibice kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE