Press-Glas rozszerzy produkcje

Firma Press-Glas, która posiada swoją fabrykę w radomszczańskiej sferze inwestycyjnej, planuje rozbudowę. Zgodę na rozszerzenie prowadzenia działalności gospodarczej zostało udzielone firmie... ››

Firma Press-Glas, która posiada swoją fabrykę w radomszczańskiej sferze inwestycyjnej, planuje rozbudowę. Zgodę na rozszerzenie prowadzenia działalności gospodarczej zostało udzielone firmie przez Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 18 sierpnia.

 

Press-Glas rozpocznie w Radomsku wysokowydajną produkcję szyb do kolektorów slonecznych paneli fotowoltaicznych oraz dla producentów mebli, AGD i kabin prysznicowych. To pozwoli na zatrudnienie minimum 50 osób na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych. Jak informują przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, nowe hale produkcyjne pozwolą także w przyszłości zainstalować kolejne linie produkcyjne.

 

Po rozbudowie radomszczańska fabryka Press-Glas będzie miała powierzchnię 30.000 m2 i stanie się największym europejskim zakładem przetwarzającym szkło dla budownictwa.

Więcej o:
strefa inwestycyjna press-glas
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE