Premiera książki Elżbiety Stępień „Po prostu bądź”

Premiera książki Elżbiety Stępień „Po prostu bądź”

Wtorek 15 czerwca, jest dniem premiery książki radomszczanki Elżbiety Stępień „Po prostu bądź”.

Uroczystość promująca książkę w Radomsku, odbędzie się najprawdopodobniej w lipcu w MDK, natomiast w Bystrzycy Kłodzkiej w sierpniu.

„Po prostu bądź” to kolejna powieść z cyklu „Czego nie wiesz o Aniołach”. Na czytelników czeka nowa bohaterka, skrywane tajemnice, niepewność, miłość, list w butelce i oczywiście  Anioł… nie tylko jeden… Aha! Jeszcze tajemniczy adres mailowy… 

Podążymy za bohaterką do malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej, na spotkanie miłości. Czy jednak tragiczna przeszłość i słowa, które raniły Natalię w dzieciństwie pozwolą, aby uczucie przetrwało? Co zrobić, aby poskładać zranione serca?

Dziś wiem, że zachowałabym się inaczej. Żałuję słów, które wtedy wypowiedziałam, żałuję tego, co się potem stało. Zrobiłabym wszystko, żeby cofnąć czas, ale nie mam czarodziejskiej różdżki. Pozostaje mi tylko nadzieja, że nie jest za późno.             

Wydawać by się mogło, że to kolejna cukierkowa opowieść o miłości, jednak gdy już zdejmiemy tę warstwę lukru, sercu ukaże się wstrząsająca historia o tym jak dzieciństwo determinuje nasze postawy życiowe. To powieść, która sprawi, że wasze serce opanują skrajne emocje: od rozpaczy po euforię, od złości i niedowierzania po radość. A przy tym czeka na was dawka niezwykłości w osobie niezawodnego Anioła.

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad wydawnictwem. 

Więcej o:
elżbieta stępień premiera po prostu bądź elżbieta stępień radosmko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE