Pracownicy Urzędu Skarbowego pomogą załozyć konto na platformie e-PUAP

W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, w ramach drzwi otwartych w Urzędzie Skarbowym, pracownicy placówki pomogą w założeniu konta na platformie e-PUAP oraz potwierdzić profilu zaufany.

W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, w ramach drzwi otwartych w Urzędzie Skarbowym, pracownicy placówki pomogą w założeniu konta na platformie  e-PUAP  oraz potwierdzić profilu zaufany.

W tym dniu Urząd Skarbowy będzie czynny  w godz. 9.00 – 13.00. - Oprócz obsługi w zakresie przyjmowania zeznań podatkowych i pomocy przy składaniu zeznań przez Internet oferujemy pomoc przy założeniu konta na platformie e-PUAP oraz potwierdzenie profilu zaufanego, dzięki czemu będzie możliwe załatwianie niektórych spraw w urzędach administracji publicznej za pośrednictwem Internetu - mówi Mirosław Stefaniak, naczelnik urzędu.

Dzięki platformie e-PUAP, można sprawdzić dane zawarte w dowodzie rejestracyjny pojazdu, wystąpić o dopisanie do spisu wyborców, uzyskać  wpis do  centralnej ewidencji i informacji  o działalności gospodarczej i załatwić wiele spraw nie ruszając się sprzed komputera.                                                                                                                                     

Więcej o:
urząd skarbowy pit urząd skarbowy radomsko podatek kamieńsk przedbórz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE