Pracowity weekend tenisistów

W sobotę 15 listopada w radomszczańskiej hali rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów w tenisie stołowym. Zawodnicy UMLKS Radomsko zdobyli na nich aż 3 medale.

W sobotę 15 listopada w radomszczańskiej hali rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów w tenisie stołowym. Zawodnicy UMLKS Radomsko zdobyli na nich aż 3 medale.

W kategorii seniorek tytuł Mistrzowski zdobył I zespół UMLKS w składzie Patrycja Mazurek-Kinga Musiał, wicemistrzostwo zdobyła II drużyna UMLKS w składzie Ola Niemiec-Kinga Molka. W kategorii mężczyzn 2 miejsce zdobył zespół UMLKS Radomsko w odmłodzonym składzie- Maciej Szymczyk-Bartek Molka i Mateusz Winkler.

W tym samym czasie w Skierniewicach w II WTK kadetów/ek rywalizowali młodzi zawodnicy UMLKS. Najlepiej wypadły Ola Barańska i Oliwia Kowalska, które uplasowały się na miejscach 9-12. Dominika Pluta była na miejscach 21-24, podobnie jak Mateusz Czapla w kat. kadetów. W zawodach wystartowało 32 zawodników.

A już w najbliższy weekend nasze zespoły zagrają w meczach ligowych: II Liga kobiet w sobotę z liderem w Moszczenicy, a w niedzielę w Radomsku o 12.00 z Macowią Maków. Natomiast III-ligowi panowie w sobotę zagrają w Zduńskiej Woli, a w niedzielę podobnie jak panie zagrają z MKT Zgierz.