Pracowity strzelecki weekend Klubu „10-ka”

Pracowity strzelecki weekend Klubu „10-ka”

31 maja Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” brał udział w prezentacji radomszczańskich klubów. Prezentacja odbyła się w ramach obchodów Dni Radomska 2019 na stadionie przy ul. Kościuszki 3. Natomiast w sobotę, 1 czerwca pistoleciarze odnieśli sukcesy na zawodach w Szczercowie, a w Sulmierzycach zorganizowano lokalną imprezę Cepeliadę. A w niedzielę, 2 czerwca na ustawionej strzelnicy w parku Solidarności mieszkańcy mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

W sobotę 1 czerwca odbyła się w Szczercowie IV Runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików. Radomszczańscy młodzi pistoleciarze odnieśli sukcesy. Maks Kępiński zajął 1 miejsce w młodzikach, a Hania Rusin 2 miejsce w młodziczkach.

Również 1 czerwca zorganizowano w Sulmierzycach zawody strzeleckie w konkurencji karabin pneumatyczny z okazji „Cepeliady" - lokalnej imprezy promującej działalność stowarzyszeń działających na terenie Gminy Sulmierzyce. Ustawiona strzelnica tradycyjnie przyciągała uwagę tak dzieciaków, jak i dorosłych. Strzelało łącznie 120 zawodników reprezentując oczywiście różny poziom. Ale tak naprawdę nie tylko o wynik chodzi - liczy się też dobra zabawa i miłe towarzystwo.

Wyniki:

Młodzież
I miejsce - Mateusz Jurek - 88 pkt.
II miejsce - Konrad Kacprzyk - 85 pkt.
III miejsce - Natalia Wieczorek - 84 pkt.

Kobiety
I miejsce - Sandra Biniecka - 87 pkt.
II miejsce - Patrycja Pulwert - 86 pkt.
III miejsce - Aneta Jurek - 83 pkt.

Mężczyźni
I miejsce - Łukasz Szymański - 97 pkt.
II miejsce - Damian Kluska - 93 pkt.
III miejsce - Dariusz Kacprzyk - 92 pkt.

2 czerwca zorganizowano podobne zawody w Radomsku z okazji obchodów Dni Radomska. Strzelnica ustawiona została w Parku Solidarności obok oczka wodnego i cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Młodzież oraz dorośli chętnie korzystali z przygotowanej oferty sportowej poznając urok strzelectwa. Udział w zawodach wzięło 88 zawodników. Trafiło się kilka najmłodszych „rodzynków" osiągających na tarczy bardzo ładne skupienia.

Pod wieczór podsumowano wyniki i wręczono obecnym pamiątkowe dyplomy.

Wyniki:

Młodzież
I miejsce – Adam Borek - 87 pkt.
II miejsce – Mateusz Makowski - 86 pkt.
III miejsce – Artur Kucharski - 84 pkt.

Dorośli
I miejsce – Adam Kołodziejski - 91 pkt.
II miejsce – Tomasz Tybel - 90 pkt.
III miejsce – Paweł Fijałkowski - 88 pkt.

Więcej o:
klub strzelecki 10-ka radomsko dni radomska 2019 zawody strzeleckie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE