Pracowite święta Straży Miejskiej

Aż 47 razy strażnicy miejscy interweniowali w świąteczny weekend wobec osób łamiących Ustawę o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi. Osoby będąc pod wpływem alkoholu... ››

Aż 47 razy strażnicy miejscy interweniowali w świąteczny weekend wobec osób łamiących Ustawę o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi. Osoby będąc pod wpływem alkoholu 33 razy zakłócały ład i porządek publiczny, zakłócały także ciszę nocną.

 

Tych mieszkańców miasta, którzy ciszę nocną zakłócali krzykiem niekiedy używając słów wulgarnych strażnicy  poinformowali, iż zostaną skierowane wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego. W 9 przypadkach nie obyło się bez  pomocy pogotowia ratunkowego. W godzinach nocnych strażnicy legitymowali także osoby przebywające -  co ciekawe - na cmentarzach.

 

Strażnicy miejscy zabezpieczali także miejsce włamania do jednego z lokali gastronomicznych mieszczących się na  ul. Reymonta w Radomsku.

 

Strażnicy musieli także rozdzielać  młodzież (8 osób) uczestniczącą w bójce. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przewiezione do Komendy Policji w Radomsku, w celu przeprowadzenia dalszych czynności  służbowych. Część z nich była pod wpływem alkoholu.

Więcej o:
radomsko straż miejska świeta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE