Pożegnanie lata z powiatem radomszczańskim

Pożegnanie lata z powiatem radomszczańskim Fot. Starostwo Powiatowe

W sobotę 31 sierpnia, powiat zaprasza na event „Zakończenie Lata z Powiatem Radomszczańskim” na stanicy WOPR Zbiornik Wodny w Zakrzówku Szlacheckim.

- Czeka dla Was rajd rowerowy zorganizowany przez grupę rowerowo.pl. Jest też gratka dla miłośników kajaków, liczba miejsc ograniczona dysponujemy 30 kajakami na60 osób, decyduje czas zgłoszenia, spływ rzeką Wartą przygotowany przez radomszczański oddział WOPR. Miejsce zbiórki godzina 10.00, w sobotę 31 sierpnia na parkingu przed Starostwem Powiatowy w Radomsku – mówią organizatorzy.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wzajemnego poznania się oraz do promocji turystycznych walorów Powiatu Radomszczańskiego. W ramach imprezy planowane jest sporo atrakcji.

Zainteresowani udziałem  w evencie proszeni są o kontakt z Biurem Promocji Powiatu Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomsku (adres mailowy: turystyka@ radomszczanski.pl) tel. 44 685 89 40. Szczegółowe informacje zawierające godziny zbiórek oraz szczegółowy przebieg tras publikowane będą na www.radomszczanski.pl oraz na fanpage ERA Travel.

Więcej o:
era travel powiat radomszczański era travel radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE