Pożegnanie klas maturalnych w radomszczańskim „Mechaniku”. Nie brakowało wzruszeń

Pożegnania nadszedł czas. Cztery klasy maturalne z radomszczańskiego „Mechanika” zakończyły rok szkolny.

Cztery klasy maturalne uroczyście zakończyły dziś swoją naukę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku. Pożegnanie zawsze niosą ze sobą ładunek emocjonalny. Było wiele miłych słów, były chwile wzruszeń i chwile radości. Najważniejsze jednak, że to kolejny ważny krok w życiu tych młodych ludzi. Przed nimi matura i wybór uczelni, ale nikt nie zabierze im wspomnień, przyjaźni, tego, co przeżyli w swojej szkole. Absolwentami Mechanika zostali uczniowie klasy IV LM (mundurowej), IV LZ (rehabilitacyjno-zdrowotnej), V TMS (technik mechanik i technik pojazdów samochodowych) oraz V TBG (technik budownictwa i technik geodeta)

– Jest to dla mnie wzruszający moment. Przez te 4 lata bardzo dużo osiągnęliśmy. Było to możliwe dzięki współpracy z rodzicami, których gorąco z tego miejsca pozdrawiam i kłaniam się nisko. W mojej ocenie to właśnie takie zespolenie współpracujący rodzic, wychowawca i nauczyciel jest gwarantem sukcesu, a my tych sukcesów mamy sporo. Mogę się pochwalić, bo jest bardzo dużo świadectw z wyróżnieniem, to bardzo dobre wyniki w nauce, wysoka średnia klasy i wzorowe zachowania. Takie wyniki cieszą, napawają dumą i optymizmem – mówi Renata Koniarska Nauczyciel w ZSP nr 1 w Radomsku.

– Szkoła średnia jest bardzo ważnym etapem w życiu w trakcie którego możemy poznać wielu bardzo wartościowych ludzi, a przyjaźnie mogą zostać z nami na całe życie. W trakcie chodzenia do szkoły poznajemy również swoje pasje i dzięki motywacji nauczycieli możemy dokształcać się dalej i oszlifować swoje nowe talenty. Jestem bardzo szczęśliwa, że wybrałam tę szkołę, ponieważ znalazłam bardzo życzliwych ludzi w swoim otoczeniu i mam nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej. Chcę kształcić się dalej i jest to możliwe, dzięki motywacji wielu nauczycieli, którzy zwracali uwagę na naukę, dlatego jestem szczęśliwa – mówi Monika Machura Absolwentka ZSP nr 1 w Radomsku.

Wszystkim absolwentom już teraz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym. Życzymy również wszelkiej pomyślności na dalszej drodze życiowej.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Radomsko Mechanik zakończenie roku matura
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE