Pozdrowienia z Białego Dunajca

Zimowiska podopiecznych Ośrodka Wspierania Rodziny są właśnie na półmetku. 32 osobowa grupa dzieci i młodzieży przebywa na zimowym wypoczynku w Białym Dunajcu.

Nauka jazdy na nartach znalazła się w programie zimowisk OWRZimowiska podopiecznych  Ośrodka Wspierania Rodziny  są właśnie na półmetku. 32 osobowa grupa dzieci i młodzieży przebywa na zimowym wypoczynku w Białym Dunajcu.

Uczestnicy bawią się wyśmienicie, a zabawie sprzyjają doskonałe warunki atmosferyczne. Podopieczni zwiedzili malowniczy Biały Dunajec oraz Zakopane. Przeprowadzono zajęcia integracyjne, odbyły się również dyskoteki, a odważni spróbowali swoich sił w karaoke. Wychowawcy zorganizowali także konkurs plastyczny pt. „Nasze góry”.

Jednak największą frajdę dzieciom sprawiła wizyta w aquaparku oraz jazda na nartach i skuterach śnieżnych na stokach Rusińskiego Wierchu. Dzieci z niecierpliwością oczekują kolejnych atrakcji, a będą to m.in. wizyta w kinie 7D, bitwa na śnieżki,  konkurs „Szansa na talent”, kulig z pochodniami oraz zwiedzanie Krakowa w drodze powrotnej. Są również tacy, którzy dopytują już o kolejny wyjazd z OWR.

Do Radomska dzieci wrócą w sobotę.

Więcej o:
owr ośrodek wspierania rodziny świetlice świetlice radomsko świetlice owr ferie ferie 2013 zimowiska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE