Powtórka sukcesu Klubu Karate „Randori”. Srebro dla AKK

Powtórka sukcesu Klubu Karate „Randori”. Srebro dla AKK Fot. arch. klubu

W sobotę 28 kwietnia w Żorach, radomszczańscy karatecy z klubu „Randori” uczestniczyli w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin ,,Sari Cup 2018”. W zawodach wzięło udział 32 klubów reprezentujących 5 światowych organizacji Kyokushin.

Klub "Randori" reprezentowali: Jakub Bareła, Maksymilian Kowalik, Agata Sobieraj, Natalia Dudek oraz Adam Nowak.

Natalia Dudek, konkurując aż z siedemnastoma rywalkami, powtórzyła swój ubiegłoroczny sukces i obroniła tytuł zdobywając Złoty Puchar w konkurencji kumite.

Pozostali zawodnicy również zasługują na uwagę, a w szczególności wygrana walka Jakuba Bareły oraz eliminacyjna walka Agaty Sobieraj, która pomimo perfekcyjnie stosowanych technik, nie zdołała przekonać sędziów do uznania zdobytych przez nią punktów.

W zawodach wystartowali także zawodnicy Akademii Karate Kyokusin w Radomsku. W kategorii kadetek młodszych srebro wywalczyła Zuzanna Pluta.

Na macie zobaczyliśmy także: Miłosza  Młodawskiego w kategorii junior (kumite), Michała Wiewiórowskiego w kategorii junior młodszy (kumite), Nataliię Gołczyk – młodziczka (kumite) Kacpra Turka – młodzik (debiut w kumite), Dawida Młodawskiego – kadet (debiut w kumite), Karola Gołczyka – (kata i kumite), Zuzannę Plutę – (kata i kumite), Sergiusza Bejmerta – (debiut w kata).

Więcej o:
klub randori randori randori radomsko karate karate radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE