Powieść radomszczanki walczy o tytuł Ksiązki Roku 2017

Powieść radomszczanki walczy o tytuł Ksiązki Roku 2017

Pochodząca z Radomska Aneta Jadowska nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2017.

Książka pt. „Akuszer Bogów", autorstwa pochodzącej z Radomska Anety Jadowskiej, ma szansę na tytuł Książki Roku 2017 w kategorii literatura fantastyczna. O wyborze zadecydują internauci w największym głosowaniu czytelników w Polsce – w serwisie lubimyczytać.pl.

Specjalizująca się w powieściach fantasy Aneta Jadowska - o nagrodę w Plebiscycie Książka Roku 2017 powalczy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi autorami, których książki wydane zostały w minionym roku w Polsce. Wśród nominowanych w jej kategorii są m.in. Jakub Ćwiek za powieść „Grimm City. Bestie”, Anne Bishop za „Zapisane w kartach”, Neil Gaiman za „Mitologię nordycką”, czy Maja Lidia Kossakowska za „Bramy Światłości: Tom 1”.

Plebiscyt Książka Roku 2017 odbywa się już po raz trzeci. Łącznie w 12 kategoriach nominowanych zostało 240 pozycji książkowych. W trwającym od 1 lutego głosowaniu może wziąć udział każdy miłośnik książek - wystarczy posiadać konto w serwisie. Plebiscyt potrwa przez cały miesiąc w portalu lubimyczytać.pl - największej społeczności czytelników w kraju. W ubiegłym roku na najlepsze książki oddano aż 110 tysięcy głosów - organizatorzy są przekonani, że tegoroczne wyniki będą jeszcze bardziej imponujące. Głosować można pod adresem lubimyczytac.pl/plebiscyt.

Które książki zwyciężą? Przekonamy się w pierwszym tygodniu marca, kiedy zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu.

Więcej o:
plebiscyt książka roku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE