Powiatowy Rajd Rowerowy Przedbórz - Dojo Stara Wieś

Ponad 110 osób zdecydowało się naturalnie i aktywnie spędzić niedzielę (12 października), biorąc udział w Powiatowym Ekologicznym Rajdzie Rowerowym.

Ponad 110 osób zdecydowało się naturalnie i aktywnie spędzić niedzielę (12 października), biorąc udział w Powiatowym Ekologicznym Rajdzie Rowerowym.
fot. facebook.com/radomszczanski
Malownicza trasa wiodła przez Przedborski Park Krajobrazowy od rynku w Przedborzu do Dojo Stara Wieś, gdzie odbyło się ognisko. Na zwycięzców testów (ekologicznego i wiedzy o powiecie) oraz najmłodszych uczestników rajdu czekały nagrody.

Organizatorzy przygotowali również upominki dla: najstarszego zarejestrowanego uczestnika, najmłodszych uczestników (chłopiec i dziewczynka) oraz dla  25, 50 i 100 zarejestrowanego uczestnika. Najmłodszy uczestnik, który samodzielnie pod opieką rodziców przejechał na rowerze trasę rajdu - Hubert Zakrzewski (5 lat) - przekazał nagrodę na rzecz Zuzi Pokory, która walczy z guzem nadnercza Neuroblastoma IV stopnia. Nagrody wręczyli Sekretarz Powiatu Radomszczańskiego Tomasz Kornacki oraz Radna Powiatu Radomszczańskiego Zofia Bartnik, którzy również pokonali trasę rajdu.

Ekologicznym rajdem w Przedborzu Starostwo Powiatowe w Radomsku zakończyło sezon rowerowy. Kolejne rajdy planowane są na wiosnę 2015 roku.


Rowery wygrali:

Aleksandra Majewska oraz Paweł Barski

Drugie miejsce w teście zdobyli i wygrali nagrody: Karolina Sik, Adam Skorupski

Nagrody otrzymali:

  • Najstarszy uczestnik- Leon Kułak (79 lat),
  • Najmłodszy uczestnik - dziewczynka - Martyna Kukulska (9 lat),
  • 25 zarejestrowany uczestnik- Roman Iskrzyński
  • 50 zarejestrowany uczestnik- Marian Pardel
  • 100 zarejestrowany uczestnik- Radosław Kępa
Więcej o:
powiat rajd rajd rowerowy ekologia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE