Powiatowa Wigilia 2023. Zarząd Powiatu zaprosił na opłatkowe spotkanie

Powiatowa Wigilia 2023. Zarząd Powiatu zaprosił na opłatkowe spotkanie Fot. Wojciech Bojdo/ Starostwo Powiatowe w Radomsku

W piątek, 15 grudnia 2023 r. w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Radomsku odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Powiatu Radomszczańskiego.

Na spotkaniu, oprócz gospodarzy - starosty Beaty Pokory, wicestarosty Małgorzaty Lewandowskiej oraz pozostałych członków Zarządu Powiatu - obecni byli parlamentarzyści: Anna Milczanowska (PiS) i Adrian Witczak (KO), przedstawiciele władz miasta, radni, wójtowie, burmistrzowie, dyrektorzy szkół, komendanci policji i straży pożarnej. Nie zabrakło również przedstawicieli placówek kulturalnych, stowarzyszeń oraz organizacji.

Część artystyczną przygotowali podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Kamil” oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Radomsku.

Po części artystycznej przyszedł czas na modlitwę, życzenia i podziękowania. Najpierw oficjalnie - przed mikrofonem, później nieco intymniej i z opłatkiem w ręku, samorządowcy życzyli sobie spełnienia marzeń oraz realizacji założonych celów.

- Mijający rok to najlepsza okazja, by powiedzieć: dziękuję. Dziękuję za Waszą pomoc, za Wasze wsparcie, za Waszą obecność. Bo praca każdego z Was to cegiełka wbudowana w rozwój naszego powiatu. Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim Państwu, abyście spędzili je w rodzinnym gronie w atmosferze miłości i ciepła. Ten trudny czas pandemii i wojny w Ukrainie, na Bliskim Wschodzie spowodował, że życzenia zdrowia i pokoju nabrały jeszcze większego sensu i znaczenia. Dlatego życzę, aby nadchodzący rok 2024 przyniósł pokój w naszym kraju i na świecie. A Państwu – życzę spełnienia najskrytszych marzeń – mówiła podczas spotkania starosta Beata Pokora.

Więcej o:
radomsko starostwo radomsko wigilia spotkanie wigilijne zarząd powiatu radomszczańskiego powiatowa wigilia boże narodzenie święta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE