Powiat zaprasza na Piknik Zdrowia

Powiat zaprasza na Piknik Zdrowia

Dbasz o formę, potrzebujesz skontrolować poziom cholesterolu lub cukru w organizmie? Przyjdź na Piknik Zdrowia i Rekreacji organizowany w niedzielę, 15 września przez Starostwo Powiatowe oraz Szpital Powiatowy w Radomsku.

Wrześniowe Pikniki Zdrowia, odbywające się terenie radomszczańskiego szpitala weszły już do tradycji. W tym roku już po raz 9. spotkają się na nich mieszkańcy Powiatu Radomszczańskiego, zainteresowani profilaktyką prozdrowotną oraz zdrowym trybem życia. Także w tym roku organizatorzy przygotowali bogatą ofertę badań i porad medycznych.

Zainteresowani mogą skorzystać m. in. z porad położnych prowadzących Szkołę Rodzenia, dietetyka, logopedy, psychologa oraz terapeuty uzależnień, z bezpłatnych badań spirometrycznych,  zbadać cholesterol, poziom cukru, ciśnienie tętnicze, słuch i poziom tkanki tłuszczowej. Wykonywane będą też badania cytologiczne, mammograficzne (program dla pań między 50-69 rokiem życia) oraz badania EKG (plus konsultacja kardiologiczna).

W punkcie krwiodawstwa będzie można oddać krew ratującą życie małemu dziecku po operacji serca. Akcja przeprowadzona zostanie w godzinach od 9 do 13. Przypominamy, że krwiodawca może być jedynie po lekkim posiłku, przed obiadem. 

Dodatkowo – amatorzy dwóch kółek będą mogli wziąć udział w wycieczce Rodzinną Ścieżką Rowerową. Zbiorka uczestników przed wejściem do szpitala. Strat o godz. 12.

Szczegółowy program pikniku na plakacie. Badania rozpoczynają się o godz. 14.

Więcej o:
piknik zdrowia piknik radomsko piknik zdrowia radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE