Powiat radomszczański pełen atrakcji

24 września na Światowym Dniu Turystyki w Spale zorganizowanym przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego odbyło się podsumowanie konkursu na „Najlepszy Produkt... ››

24 września na Światowym Dniu Turystyki w Spale zorganizowanym przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego odbyło się podsumowanie konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego”.

 

 

Z powiatu radomszczańskiego zgłoszono cztery produkty.

Nagrody otrzymały Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”, Ośrodek „Góra Kamieńsk" oraz teatr „Animagia" z Żytna.


Prowadzący imprezę Jacek Grudzień z TVP Łódź podkreślił, że powiat radomszczański jest wyjątkowy pod względem nagrodzonych atrakcji turystycznych. Z żadnego innego powiatu nie wyróżniono aż tyle „produktów turystycznych”.

 


Podczas uroczystości w Spale nagrodę otrzymała jeszcze jedna atrakcja z powiatu radomszczańskiego - chata tatarska w Stobiecku Miejskim. Zdobyła certyfikat w plebiscycie internetowym, przeprowadzonym przez portal www.naszemiasto.pl pt: „Perły w Koronie Województwa Łódzkiego”, któremu patronowała ROT WŁ. Podobny certyfikat przyznany przez internautów otrzymało też „Dojo Stara Wieś”.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów!

 Więcej o:
atrakcje turystyczne spała turystyka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE