Pow. radomszczański: porady prawne tylko online i przez telefon

Pow. radomszczański: porady prawne tylko online i przez telefon Fot. pixabay.com

Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. nie będzie możliwe korzystanie (w sposób bezpośredni) z bezpłatnych porad prawnych, dostępnych w punktach na terenie powiatu radomszczańskiego, m.in. w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

Zarządzenie o ograniczeniu bezpośrednich wizyt w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, wydały władze powiatu radomszczańskiego. Ma to związek ze wzrostem zachorowań na Covid-19.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo obywateli oraz obowiązujące przepisy prawa, ograniczam udzielanie porad osobiście, w punktach na terenie Powiatu Radomszczańskiego. Okres obowiązywania ograniczenia działalności punktów: od dnia 25 stycznia 2022 r. do odwołania. Przewidywany termin przywrócenia działalności punktów: będzie uzależniony od aktualnej sytuacji epidemiologicznej i ogłoszony decyzją Starosty Radomszczańskiego – czytamy w dokumencie podpisanym przez wicestarostę, Małgorzatę Lewandowską.

Porady udzielane będą zdalnie, tj. w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę klientów, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.

Osoby, zainteresowane uzyskaniem nieodpłatnej pomocy, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu: 44 / 685-89-25, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: starostwo@radomszczanski.pl

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko bezpłatne porady prawne ograniczenie porad prawnych koronawirus covid-19
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE